VVD logo

Civilās aizsardzības mācībās SIA „Neste Latvija” naftas produktu terminālī pārbaudīs gatavību rīcībai avārijas situācijā

03.09.2019 Lielrīgas reģionālā vides pārvalde

Ceturtdien, 5. septembrī plkst. 12:00 SIA „Neste Latvija” naftas produktu terminālī Laivinieku ielā 5, Rīgā sāksies vietēja līmeņa praktiskās civilās aizsardzības mācības. Tajās piedalīsies SIA “Neste Latvija”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts vides dienesta, Ostas policijas, Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izstrādāto kārtību un pasākumu īstenošanu katastrofu draudu gadījumā, pārbaudīt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta personāla iemaņas ugunsgrēka un glābšanas darbu veikšanā un vadīšanā, kā arī valsts, pašvaldības, Rīgas brīvostas pārstāvju un citu uzņēmēju sadarbību katastrofu un ārkārtas gadījumos.

Mācību laikā plānots veikt apziņošanas pasākumus, evakuāciju, sniegt cietušajiem pirmo palīdzību, lokalizēt avāriju, izmantojot katastrofu pārvaldīšanai paredzētos resursus. Operatīvie transportlīdzekļi var pārvietoties ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem. Tiks iedarbināta SIA “Neste Latvija” trauksmes sirēna un civilās aizsardzības apziņošanas sistēma, kas paredzēta mācību dalībniekiem. Laivinieku un Atlantijas ielu apkaimē ir iespējami satiksmes ierobežojumi.

Organizatori atvainojas iedzīvotājiem par mācību laikā sagādātajām neērtībām!

 

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 22.07.2024